Láncátadó kerti parti

A Kecskeméti Szent László LC lionsévzáró, remek hangulatú kerti partijára 20 fős klubunkból 16-an tudtak eljönni. Dr. Herold József a 2023-24 lions év ügyvivő elnöke itt adta át a stafétát a következő periódusra Mihály László klubtagunknak, aki a 2024-25-ös évben irányítja majd baráti társaságunk.

A vidám beszélgetések és Vados Csaba volt klubtagunk által készített ínyenc vacsorája közben, 2 kitüntetés átadására is sor került, melyekben Kissné dr. Szabó Kis Mária és Harsányi Zsuzsanna tagok részesültek.

A parti végén még szivárvány is átölelt bennünket.


Képgaléria

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Kecskeméti Szent László Lions Club

Adószámunk:
18352797-1-03
Számlaszám:
10915008-00000009-22830019

cím: 6000 Kecskemét,
Katona József tér 18. I/103.

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba