Vasárnapi filmvetítés - nagycsaládosoknak

Kecskeméti Szent László Lions Club  2018. november 18-án vasárnap 10 órától ingyenes filmvetítést tartott a KINCS Kecskeméti Nagycsaládosok Egyesülete tagjai illetve a város nagycsaládosai számára az Otthon Moziban. 

Mikulás Ferenc klubtársunk felajánlásaként a gyerekek a 100 részes Magyar népmesék illetve a Leo és Fred animációs sorozat részeit nézhették meg.

A rendezvény végén a vendégeket klubunk süteménnyel ajándékozta meg.

A 101 éves Lions a világ legnagyobb klubalapon szerveződő jótékonysági szervezete. Jelenleg 206 országban és 46 ezer klubjában jótékonykodnak az oroszlánok. Hazánkban az első klubok 1989-ben alakultak és most 42 klubban közel 900 oroszlán jótékonykodik a látás megóvása, a diabetes megelőzése és általában a jótékonyság terén. A Kecskeméti Szent László Lions Club 1997-ben alakult egy baráti társaság tagjaiból, jelenleg 28 fő az aktív taglétszáma.

A rendezvényen klubunkat Kissné Dr. Szabó-Kis Mária elnök, Fáriné Boros Erika, Harsányi Zsuzsannadr. Mayer Endre és Koncsik István képviselte.


Képgaléria

Hír kategóriák

Lions szövetség eseményei

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Kecskeméti Szent László Lions Club

Adószámunk:
18352797-1-03
Számlaszám:
10915008-00000009-22830019

cím: 6000 Kecskemét,
Katona József tér 18. I/103.

Hogyan lehet Lions Club tag?

A lions klubtagok idejüket és a képességeiket felajánlva segítik, erősítik a közösségeiket. A Lion a jószolgálati munka tapasztalatain keresztül új képességeket szerezhet, tartós barátságokat köthet, találkozhat igazi kihívásokkal, és sokat tanulhat, fejlődhet a feladatok megoldása során.

További információk a belépésről vagy Lépj velünk kapcsolatba